درباره ما

about

درباره ما

شرکت سپاهان موکت در سال 1362 در اصفهان تأسیس شد. کلنگِ احداثِ واحدِ تولیدِ آن را، دست سرنوشت، در خاکِ سرخِ تپه‌ماهورهای بلوط‌پوشِ یاسوج، پشت کوه دنا، در استان کهکیلویه‌و‌بویراحمد فرو برد.

سپاهان موکت به تقدیری که او را در دل آن طبیعتِ بکر و عاری از دود و آهن و فارغ از زیرساخت‌ها و امکاناتِ لازم برای راه‌اندازی واحدی صنعتی نهاده بود، به چشم چالشی نگریست که در خلال آن می‌تواند یاد بگیرد از «هیچ»، «چیزی» بیافریند. با این اندیشه دست به کار شد و به مدد ارادۀ آهنین خود، از آن «هیچ» صنعتی پدید آورد که با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های تولید موکت نمدی و باکیفیت‌ترین مواد اولیه با پرورش منابع انسانی بومی و در آشتی با طبیعت زیبای آن دیار آغاز به کار کرد.

سپاهان موکت از آن زمان با خود عهد کرد که هر گاه طاقۀ موکتی از واحدِ تولیدش خارج می‌شود، مطمئن باشد هر آنچه در راستای یکنواختی کیفیت و تأمین رضایت مشتری‌اش لازم بوده را انجام داده باشد، و تمام این سال‌ها سعی کرده عهد خود وفادار بماند.

التزام سپاهان موکت به خودکفایی، پس از چندی او را بر آن داشت که خود دست‌اندکار تولید مواد اولیۀ اصلی‌اش بشود، لذا واحد تولید الیاف و بعدتر واحد تولید رزین را راه‌اندازی کرد.

از آنجا که سپاهان موکت از ابتدا تولید را به قصد ورود به بازارهای جهانی و به عزم صادرات آغازیده بود، توفیق‌اش در عرصۀ صادرات و استقبال روزافزون بازار از محصولاتش او را به فکر توسعۀ واحدهای تولیدش در جغرافیایی جدید انداخت که به لحاظ نزدیکی به بازارهای هدف و وضعیت زیرساخت ها و  امکانات لازم برای توسعۀ صنعتی شرایط مساعدتری داشته باشد. بدین ترتیب برنامه‌های توسعه‌ای خود را در شهر صنعتی بروجن واقع در استان چهارمحال بختیاری پی گرفت.

سپاهان موکت، در حال حاضر یکی از بنام‌ترین و بزرگترین صادرکنندگان موکت نمدیِ ایران است و  اعتبار خود چه در بازار داخلی و چه در عرصۀ بین‌المللی را مدیون پافشاری‌ واحد های تولیدش بر یکنواختی کیفیت محصولات و تلاش مستمر خانوادۀ توزیع و فروش اش در راستای تأمین رضایت مشتریان‌ است.

اما داستانِ دیگری که سپاهان موکت خیال آن را در سر پرورانده و در راه تجسم بخشیدن به آن قدم نهاده است، تولید موکت تافتینگ و عرضۀ آن در بازارهای جهانی است به نحوی که با تنوع بخشیدن به گسترۀ محصولات خود بتواند متناسب با سبک زندگی‌های مختلف پاسخگوی معادلۀ چندمتغیرۀ «ماندگاری»، «زیبایی، راحتی و مد روز بودن» و «ارزشمندی پول» باشد و بدین ترتیب بتواند نیاز مشتری خود را به درستی تشخیص دهد و رضایت او را جلب نماید.

افتخارات

صادر کننده نمونه استانی در سال 89

8

صادر کننده نمونه کشوری در سال 89

صادرکننده نمونه-کشوری

ورود


Username
Create an Account!
Password
Forgot Password? (close)

فرم عضویت


Username
Email
Password
Confirm Password
Want to Login? (close)

فراموش کردن رمز عبور


Username or Email
(close)